Завантаження ...

Бійці з Сумщини відзначилися на чемпіонаті Європи

10 листопада в Харкові в спортивному залі Харківського політехнічного університету відбувся Відкритий чемпіонат Європи з айкібудо.

У змаганнях взяли участь збірні команди Сумської, Харківської, Полтавської та Донецької областей, Білорусії та Німеччини. Всього близько 170 осіб.

Наші земляки посіли перше загальнокомандне місце в змаганнях. Серед переможців і призерів охтирчани: Роман Губар, Олександр Осадчий, Кирило Синянський, Максим Новак, Роман Овчаренко, Тимур Москаленко, Захар Курочкін, Олександр Опікуха, Вадим Діброва, Денис Крилов, Дмитро Якубович, Максим Саєнко, Едуард Євсєєв, Діана Григор'єва, Олександр Євтушенко , Іван Карбишева, Антон Харченко, Андрій Білоус.

Підготував спортсменів тренер В'ячеслав Нестеренко.

Команда Конотопа була представлена 11-ма вихованцями клубу «Воїн», які все в різних розділах індивідуальних і комадно програмах зайняли призові місця, всього завоювавши 32 медалі різного ґатунку.