Главная страница » Новости » Афиша на неделю
obyava


autolombard
Добавить в:

Афиша на неделю

Городская афиша

Кино


Той, хто біжить по лезу 2049
к/т Планета кіно
Сеанси з 19.10 до 25.10
10:00 15:00 21:20
Гарні часи (16+)
к/т Планета кіно
Сеанси з 19.10 до 25.10
14:00 16:00  22:20

My Little Pony у кіно (0+)
к/т Планета кіно
Сеанси з 19.10 до 25.10
10:00 12:00


Геошторм (12+)
к/т Планета кіно
Сеанси з 19.10 до 25.10
10:15 12:20 14:25 16:30 18:45 20:40



Сторожова застава (0+)
 к/т Планета кіно
Сеанси з 19.10 до 25.10
10:45 13:00 15:15 17:30 19:00

Баррі Сіл: Король контрабанди (16+)
 к/т Планета кіно
Сеанси з 19.10 до 25.10
10:20 14:40 19:00 19:45

Lego Ніндзяго фільм (0+) 
к/т Планета кіно
Сеанси з 19.10 до 25.10
13:00
Голем Лаймхаузу
к/т Планета кіно
Сеанси з 19.10 до 25.10
16:15 20:00 23:15



Вотерґейт: Падіння Білого дому (12+)
к/т Планета Кіно
Сеанси з 19.10 до 25.10
12:35 22:00
День звільнення
 к/т Планета кіно
Сеанси з 19.10 до 25.10
1
8:00 
Ґанґстердам (16+) 
к/т Планета кіно
Сеанси з 19.10 до 25.10
21:15
Будинок моїх кошмарів (18+)
к/т Планета кіно
Сеанси з 19.10 до 25.10
22:45


Ніч жахів 
к/т Планета кіно
В прокаті з 26 жовтня

Скайлайн 2 
к/т Планета кіно

В прокаті з 26 жовтня
Пила 8
к/т Планета кіно
В прокаті з 26 жовтня
Зоряні війни: Останні джедаї
к/т Планета кіно
В прокаті з 26 жовтня





01.10
Відкриття 79-го концертного сезону. Гала-концерт за участю лауреата республіканського конкурсу камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» (головний диригент, заслужена артистка України Л.Стичук), творчих колективів та окремих виконавців філармонії до «Міжнародного дня музики».

03.10
Концерт китайської музики.

04.10
Концерт лауреата республіканського конкурсу камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» (головний диригент, заслужена артистка України Л.Стичук), з новою українською програмою за участю солістів, лауреатів міжнародних конкурсів Т. Ластовецької, С. Завгороднього, В.Дідоренко та лауреата міжнародного конкурсу О.Желудкова (фортепіано), О.Когут (фортепіано).


05.10
«Осіннє золото» - концерт заслуженого артиста України Л.Матвієнко.

06.10
Концерт за участю солістів В.Дідоренко, Л. Мухиної та О.Когут (фортепіано).

07.10
Концерт джазового ансамблю «Араміс», керівник Заслужений діяч України В.Прихожай.

08.10
«На крилах пісень» – концерт лауреати міжнародних конкурсів, жіночого вокального ансамблю «Лада» (керівник Л.Ільченко).

11.10
Концерт лауреата республіканського конкурсу камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» (головний диригент, заслужена артистка України Л.Стичук) та соліста – інструменталіста лауреата міжнародного конкурсу О.Липового (баян).

12.10
Концерт Максима Шадько (фортепіано) м.Харьків.

13.10
«Вечір української пісні» за участю творчих колективів та окремих виконавців філармонії.

14.10
«Народ і армія єдині» - концерт творчих колективів та окремих виконавців філармонії, до дня Українського козацтва та Дня захисника України.

14.10
Відкриття фестивалю органної музики «Бах-фест».

15.10
Концерт солістки філармонії Ольги Штики та вокального ансамблю «Елегія» до Дня українського козацтва.

18.10
«Вечір класичного романсу» - концерт лауреата республіканського конкурсу камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» (головний диригент, заслужена артистка України Л.Стичук), солістів, Т. Ластовецької, С. Завгороднього та лауреата міжнародного конкурсу О.Желудкова (орган).

19.10
Фестиваль «Бах фест».

20.10
Фестиваль «Бах фест».

21.10
Концерт солістки філармонії Ірини Ященко та вокального ансамблю «Елегія».

25.10
«Чарівні звуки Моцарта»- концерт лауреата республіканського конкурсу камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» (головний диригент, заслужена артистка України Л.Стичук).

26.10
Концерт творчих колективів та окремих виконавців філармонії.

27.10
«В ритмах вальсу і танго» - концерт лауреата республіканського конкурсу камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» (головний диригент, заслужена артистка України Л.Стичук), солістів, лауреат міжнародних конкурсів Т. Ластовецької, С. Завгороднього та лауреата міжнародного конкурсу О.Желудкова (орган).

28.10
Концерт класичної музики за участю солістів, лауреатів міжнародних конкурсів Т. Ластовецької, С. Завгороднього, В.Дідоренко та лауреата міжнародного конкурсу О.Желудкова (фортепіано), О.Когут (фортепіано).

31.10
Фестиваль органної музики «Бах фест».
 
Билеты в кассе филармонии (ул.Петропавловская, 63).
Справки по телефонам: 22-23-61, 27-63-17
 
 
      



  

 
   
 
Спектакли, балет
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Академический театр
имени Щепкина
пл. Театральная, 
 
  Академический театр
имени Щепкина
пл. Театральная, 1
 

  Академический театр
имени Щепкина
пл. Театральная, 1
 
  Академический театр
имени Щепкина
пл. Театральная, 1
 

  Академический театр
имени Щепкина
пл. Театральная, 1
 

  Академический театр
имени Щепкина
пл. Театральная, 1
 

  Академический театр
имени Щепкина
пл. Театральная, 1
 
  Академический театр
имени Щепкина
пл. Театральная, 1
 
  Академический театр
имени Щепкина
пл. Театральная, 1
 
  Академический театр
имени Щепкина
пл. Театральная, 1
 
  Академический театр
имени Щепкина
пл. Театральная, 1
 
  Академический театр
имени Щепкина
пл. Театральная, 1
 

  Академический театр
имени Щепкина
пл. Театральная, 1
 
Репертуарный план ТЮЗа:
Детские спектакли
     
Детские спектакли:

9 вересня
11:00 - ТЕРЕМ — ТЕРЕМОК

10 вересня
11:00 - ЗАЧАРОВАНА ЦАРІВНА
 
  Телефон кассы театра - 22-31-59
Касса работает: вторник, среда, четверг, пятница - с 10:00 до 18:00 (перерыв с 12:00 до 13:00) 
суббота - с 9:30 до 18:00 (перерыв с 12:00 до 13:00) 
воскресенье - с 9:30 до 14:00 (без перерыва) 
понедельник - выходной день
 
Вечерние спектакли:

Отсутствуют 

  Телефон кассы театра - 22-31-59
Касса работает: вторник, среда, четверг, пятница - с 10:00 до 18:00 (перерыв с 12:00 до 13:00) 
суббота - с 9:30 до 18:00 (перерыв с 12:00 до 13:00) 
воскресенье - с 9:30 до 14:00 (без перерыва) 
понедельник - выходной день
 
Выставки
 
Картинная галерея; Декоративно-прикладное искусство.  
Справки по телефону 22-05-76
 
Выставка документов из архива создателя Сумского художественного музея Никанора Онацкого  
Справки по телефону 22-05-76
 
Изобразительное и декоративное искусство Украины, России, стран Западной Европы, Востока  
Справки по телефону 22-05-76
 
Клуб-музей матери   Справки по телефону 22-47-69  
Выставка открытых фондов "Музейные сокровища"   Сумской областной краеведческий музей
тел. 22-17-74
 
Развлечения и вечеринки
 




 
Спорт, туризм
 
Вечерние игры 
Боулинг, Бильярд
  Детальная информация по тел. 
(0542) 70-08-90
(050) 352 - 43 - 53.
 
Обучение, тренинги, игры
 
Показуха   вход свободный  
Мафия

  вход свободный  
Детские мастер-классы по приготовлению пиццы и суши

 
Обязательна заранее запись на 
мастер-класс по тел: 
066-86-56-996
 


ObyavaBilsheSumy705x80