Главная страница » Новости » Город и регион » Електронні та письмові заяви на вступ до вишів почали подавати Абітурієнти на Сумщині (+відео)


ObyavaBilsheSumy705x80

Електронні та письмові заяви на вступ до вишів почали подавати Абітурієнти на Сумщині (+відео)Як повідомив сайт UA:Суми, 7 заяв на бюджет і без обмежень на контрактну основу. Електронні заяви на вступ до вишів від сьогодні можуть подавати абітурієнти у своїх електронних кабінетах.

За дві години роботи тут допомогли заповнити заяви понад 20-м абітурієнтам.

Два пункти прийому заяв працює у Сумському державному університеті. На вул. Петропавлівський до 10-ї ранку заяви написали понад 10-ть абітурієнтів.

Станом на 17-ту до приймальної комісії Сумського педагогічного університету надійшло 400 електронних заяв, частину з них писали тут.

Абітурієнти матимуть час на подачу заяв на вступ до 18-ї години 22-го липня для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО, та до 16-го липня для тих вступників, що складають творчий іспит.

Реєстрація електронних кабінетів триватиме до 22-го липня, а для інших категорій вступників – до 30-го серпня. За інформацією Міністерства освіти та науки України, станом на сьогоднішній ранок, в Україні активовано понад 137 тис. електронних кабінетів.

Добавить в:
 
 
Загрузка...