Главная страница » Новости » Город и регион » Знайдена в Сумах граната виявилась учбовою (+фото)
home


autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

Знайдена в Сумах граната виявилась учбовою (+фото)Отримавши повідомлення проте, що на одній з вулиць діти бавляться гранатою, поліція негайно вирушила за вказаною адресою. Перевірка показала, що граната є навчальною.

Вчора увечері до поліції зателефонував житель обласного центру та повідомив, що проходячи біля багатоповерхівки по вулиці Металургів, він помітив кількох дітей, що тримали в руках предмет схожий на гранату. Поліція негайно прибула за вказаною адресою, проте ні дітей, ні самого заявника на місці не виявила.

Ретельно обстеживши місцевість та прибудинкову територію, з залученням спеціально навченого на пошук зброї і вибухівки службового собаки, правоохоронці й справді знайшли гранату. Вона виявилася учбовою і загрози для оточуючих не являла.

В поліції стверджують : ретельно перевіряють і надалі перевірятимуть кожну подібну заяву задля забезпечення безпеки жителів регіону. Правоохоронці закликають жителів Сумщини і надалі повідомляти про всі виявленні підозрілі предмети, аби вчасно зреагувати і не допустити та попередити нещасний випадок, злочин чи правопорушення.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в:
 
 


Загрузка...