Главная страница » Новости » Город и регион » В рамках операції «Мак» поліція Сумщини виявила 58 фактів незаконного посіву нарковмісних рослин


autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

В рамках операції «Мак» поліція Сумщини виявила 58 фактів незаконного посіву нарковмісних рослинЗ початку літа тривають на території області оперативно-профілактичні заходи, направлені на виявлення фактів незаконних посівів, вирощування та культивування нарковмісних рослин. За цей період працівники поліції зафіксували 58 таких факти та вилучили загалом 5340 кущів маку та конопель.

У 52 випадках рослини вирощувались громадянами на присадибних ділянках. Ще один посів полісмени виявили на території сільськогосподарського підприємства, і 5 місць зростання дикорослих посівів у місцях, віддалених від людських осель.

За цими фактами незаконних посівів в поліції розпочато 53 кримінальних провадження за ст.310 КК України (незаконний посів або вирощування снодійного маку чи конопель), в рамках яких 19 особам оголошено повідомлення про підозру. Ще стосовно 5 громадян працівники поліції склали адмінпротоколи – у відповідності ст.106-1,2 КУпАП.

Відтак, правоохоронці знищили 5340 рослин - 4135 кущів конопель та 1205 – маку снотворного.

Заходи по виявленню подібних «міні-плантацій» будуть тривати до кінця вересня. Працівники поліції закликають всіх небайдужих громадян, кому стали відомі факти вирощування нарковмісних рослин, або відомі особи, що займаються подібним «городництвом», повідомляти про це до найближчого відділку поліції або за телефоном «гарячої» лінії «102».

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в:
 
 


Загрузка...