Главная страница » Новости » Город и регион » Сумський мер заборонив поїздки дітей, поки не перевірять умови їх транспортування (+відео)


autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

Сумський мер заборонив поїздки дітей, поки не перевірять умови їх транспортування (+відео)Припинити усі поїздки сумських школярів до повної перевірки умов транспортування. Таке доручення дав сумський міський голова освітянам та відділу молоді і спорту.

Заборона на мандрівки автобусом пов’язана з аварією, в яку потрапили семеро сумських дітей у Білорусі 13 травня, і в якій одна дитина загинула, а шестеро потрапили у лікарню.

Нагадаємо, за наслідками аварії за участю неповнолітніх у Білорусі Нацполіція Сумщини відкрила кримінальне провадження, процесуальне керівництво у справі здійснює прокуратура Сумської області. Як повідомила нам телефоном прес-секретар прокурора області Наталя Науменко, провадження відкрите за фактом неналежного виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров`я дітей, що спричинило смерть неповнолітнього, а також тяжкі наслідки.

За інформацією батьків однокласників загиблого в аварії 13-річного Владислава Кушніренка, тіло хлопчика вже доправили в Україну. Похорони відбудуться завтра за місцем проживання об 11-00.

Добавить в:
 
 


Загрузка...