autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

«Сотка»

Рік
2018
Країна
Україна
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Олександр Пономарьов, Євген Капорін, Михайло Богдасаров, Катерина Кістень, Олексій Смолка
Режисер
Олександр Бєляк
Сценарій
Олександр Бєляк
Прокат
З 01 березня 2018, орієнтовно по 14 березня 2018
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16+

Звертаємо особливу увагу, в зв'язку з прем'єрою українського фільму «Сотка», у нашому кінотеатрі на глядачів чекає зустріч зі знімальною групою, присутність акторів, режисера або творчої групи на сеансі - з вітальним словом перед фільмом і з фотографуванням після:

- в Києві 01 березня на сеансі о 19:30 в залі №8 - присутні Євген Капорін (головний герой) і Олександр Бєляк (режисер);

- в Сумах 03 березня на сеансі о 16:45 в залі №1 - присутній Євген Капорін (це рідне місто головного актора);

- в Одесі Таїрова 03 березня на сеансі о 19:15 в залі №1 - присутні Микита Биканов та Дмитро Цинковський (друг головного героя і антигерой) і Олександр Бєляк (режисер).

Ну хто не хотів би завжди мати під рукою 100 доларів? Хочуть всі, а несподівано для себе отримав таку приємність Леопольд Барановський (Євген Капорін). Хлопець жив непримітним життям, працював у супермаркеті та сумував за своїм першим коханням. Та усе змінилося, коли він знайшов піджак. Непримітний з виду, він завжди має у кишені 100 доларів. Життя Леопольда заграло новими фарбами. Тепер він може собі дозволити усе – у тому числі запросити на побачення свою незабутню першу дівчину. Тільки бажано розпоряджатися фінансами з розумом, бо справжній власник піджака взявся за його розшук.

Фільм «Сотка» про гроші, які не закінчуються, знято у Одесі. Режисер, сценарист та продюсер стрічки Олександр Бєляк – одесит, тож рідне місто зумів показати в усій його красі. Це друга робота Бєляка на великому екрані. У 2016 році він зняв фільм «Конкурсант. Смертоносне шоу». Найвпізнаванішим актором у новій комедії Бєляка є Олександр Пономарьов. Співак блискуче зіграв мера Одеси.

Добавить в: