Главная страница » Новости » Город и регион » У мерії Сум розбиралися з питанням заборгованості по зарплаті заводчан


autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

У мерії Сум розбиралися з питанням заборгованості по зарплаті заводчан12 лютого, під головуванням заступника міського голови Альони Дмітрєвськой відбулось екстрене позачергове засідання міської комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати.

На порядок денний засідання міської комісії виносилось єдине питання: забезпечення виплати заборгованості із заробітної плати найбільшим роботодавцем міста – ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання».

За інформацією начальника управління з питань праці Анатолія Занченка, з початку року заборгованість із заробітної плати на підприємстві значно зросла – на 22,8 млн. грн. або на 30% і станом на 1 лютого склала майже 99,8 млн гривень. На сьогодні ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» завинило своїм працівникам заробітну плату за вересень – грудень 2017 року.

У ході роботи комісії розглянули можливі шляхи вирішення проблемного питання щодо виплати заборгованості із заробітної плати та зняття соціальної напруги у місті.

Ми писали:

Перекрита Металургів: у Сумах протестували заводчани (+відео)

Добавить в: