Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині громадяни виявили старі боєприпаси часів Другої світової війни


ObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині громадяни виявили старі боєприпаси часів Другої світової війниЗа минулі вихідні до поліції надійшли два повідомлення про виявлення на Сумщині старих боєприпасів. Небезпечні знахідки підлягають обережному вилученню, та знищенню на полігоні.

Вчора до Путивльського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що в лісі, неподалік від села Волокитине, громадяни, що займаються пошуком металу, виявили 11 мінометних мін калібру 50 мм, одну гранату РГД та два артилерійських снаряди калібру 150 мм. За твердженням місцевих, під час Другої світової війни тут тривали жорстокі бої.

А у полі, на відстані півтора кілометри від села Сонячне Охтирського району було знайдено 76-міліметровий артилерійський снаряд. На місцях виявлення боєприпасів виставлено охорону поліції до прибуття саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Поліція нагадує громадянам, що у разі виявлення будь-де зброї, боєприпасів, чи інших вибухонебезпечних предметів, не варто їх торкатися, піднімати чи пересувати. Необхідно відмітити чи запам’ятати місце знахідки, відійти на безпечну відстань та викликати поліцію.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в:
 
 
Загрузка...