Главная страница » Новости » Город и регион » Хочуть віддати в оренду Котельню північного промвузла (+відео)


ObyavaBilsheSumy705x80

Хочуть віддати в оренду Котельню північного промвузла (+відео)Як повідомив сайт Суспільного, Котельню північного промвузла хочуть віддати в оренду. Лист із такою пропозицією від керівництва сумського машинобудівного об’єднання надійшов у тому числі до сумської міськради.

Три дні тому, науково-виробниче об’єднання, якому належить котельня, розіслало листи потенційним орендарям - пропонує взяти котельню в роботу. Через брак грошей сам завод її утримувати та обслуговувати не може.

Котельня північного промвузла – орендне підприємство. Обігріває 298 багатоквартирних будинків Сум – це чверть житлового фонду міста. Також вона дає тепло дев’яти школам і 14-тьом садочкам, шістьом лікарням.

У «Сумитеплоенерго» лист із пропозицією оренди Котельні також отримали, сказала речниця підприємства Вікторія Врублевська. Поки його не коментують. Торік у жовтні, коли через борги перед постачальниками газу, Сумське машинобудівне об’єднання не могло вчасно почати опалювальний сезон, тимчасово бюджетні заклади у тому мікрорайоні рішенням виконкому були перепідключені до «Сумитеплоенерго». Тоді ж міська рада виходила до керівництва заводу з пропозицією передати місту котельню в оренду чи продати її. Тоді відмовили. Два тижні тому виконком Сумської міської ради підвищив тарифи котельні північного промвузла та тепло і гарячу воду для населення на 30%. Вони почнуть діяти з початком опалювального сезону.

Добавить в:
 
 
Загрузка...