«Альянс» пройшов «Ужгород» в кубку України

20 серпня липоводолинський «Альянс» зіграв в першому раунді кубка України з футболу. На стадіоні «Ювілейний» у Сумах єдиний представник Сумщини в професійному футболі приймав ФК «Ужгород».

20 серпня липоводолинський «Альянс» зіграв в першому раунді кубка України з футболу.

На стадіоні «Ювілейний» у Сумах єдиний представник Сумщини в професійному футболі приймав ФК «Ужгород». Гра почалася атаками господарів поля, які призвели до взяття воріт на 8-й хвилині – відзначився Олександр Дугієнко. Далі була приблизно рівна гра, але з невеликою перевагою наших. На початку другого тайму знову спалах активності у виконанні господарів призвів до другого голу – Владислав Шарай. Після цього моменти були біля обох воріт, але у наших бракувало влучності, а на останньому рубежі відмінно відстояв воротар Ярослав Важинський.

У підсумку 2:0 – далі йде «Альянс». Вже цієї п’ятниці липоводолинці зіграють у 5-му турі чемпіонату України вдома із «Таврією Сімферополь» з Херсона. Початок о 17.00.