«Альянс» зазнав першої поразки

16 серпня пройшли ігри 4-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі. Липоводолинський «Альянс» в гостях грав з ще одним дебютантом професійного футболу «ВПК-Агро» з Магдалинівка.

16 серпня пройшли ігри 4-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі.

Липоводолинський «Альянс» в гостях грав з ще одним дебютантом професійного футболу «ВПК-Агро» з Магдалинівка. Вже на 33-й хвилині гості залишилися в меншості після видалення за дві жовті картки Владислава Шарая. Гра взагалі рясніла попередженнями - 12 штук на обидві команди. На початку другого тайму, на 49-й хвилині, господарі забили єдиний м'яч - відзначився Антон Шарко. У підсумку 1: 0 - перша поразка «Альянсу» в турнірі.

Решта матчів туру:
«Гірник» Кривий Ріг 3: 3 «Миколаїв-2»
«Таврія Сімферополь» Херсон 1: 0 «Нікополь»
«Авангард-2» Краматорськ 1: 2 «Енергія» Нова Каховка
«Реал Фарма» Одеса 0: 5 «Кристал» Херсон

Після 4-х турів лідирують «Кристал», «Гірник» і «Енергія» - по 10 очок, далі - «ВПК-Агро» - 9, «Миколаїв-2» - 8, «Таврія Сімферополь» - 3 і «Альянс» - 2 ...

Наступну гру в чемпіонаті ліповодолінци проведуть 23 серпня проти «Таврії Сімферополь» вдома. Але перш, 20 серпня, візьмуть «Ужгород» в матчі кубка України.