Главная страница » Новости » Город и регион » Мер Сум пообіцяв, що цього року відремонтують тротуари на понад 20 вулицях (+відео)
home


maket_banera3.jpg
ObyavaBilsheSumy705x80

Мер Сум пообіцяв, що цього року відремонтують тротуари на понад 20 вулицях (+відео)Міський голова Олександр Лисенко проінспектував капітальний ремонт тротуару по вул. Богдана Хмельницького.

На даній вулиці з боку школи № 2 приводять до ладу ділянку від вул. Г. Кондратьєва до вул. Петропавлівська протяжністю 287 м. Тротуар робиться мало не з нуля, вартість робіт становить 1,4 млн гривень. Окрім даної вулиці нині роботи ведуться по вул. Першотравнева.

«Я завжди кажу, що не всі сумчани мають змогу пересуватись автомобілями, тому необхідно приділяти увагу тротуарам, і ми це робимо. Намагаємось робити капітальні ремонти, щоб це було якісно і мінімум на 10 років. На ремонт тротуарів цього року заплановано 20 млн гривень. Кошти розподілені по об’єктах зроблена проектна документація. Загалом плануємо відремонтувати тротуари на понад 20 вулицях», – сказав Олександр Лисенко.

За інформацією департаменту інфраструктури міста, вже капітально відремонтовано тротуари по вул. І. Сірка, вул. Реміснича, вул. Р. Атаманюка, вул. Марко Вовчок.

Наступні в черзі на ремонт вул. Серпнева, вул. О. Аніщенка, вул. Горького, вул. Засумська. 

Добавить в:
 
 


Загрузка...