Сумські аматори в фіналі чемпіонату України

23 червня відбулися матчі-відповіді півфіналів чемпіонату України з футболу серед аматорів. Миколаївська «Вікторія» після нічиєї вдома 2: 2 грала в Рівненській області з місцевим ФК «Малинськ».

23 червня відбулися матчі-відповіді півфіналів чемпіонату України з футболу серед аматорів.

Миколаївська «Вікторія» після нічиєї вдома 2: 2 грала в Рівненській області з місцевим ФК «Малинськ».

На перших хвилинах Артем Касьянов дав уболівальникам надію на перемогу, але наступні два голи від господарів змусили понервувати підопічних Артема Радіонова. На останніх хвилинах гол Тараса Михайлюка вирівняв шанси на вихід у фінал, а два додаткові тайми не визначили переможця. У серії післяматчевих пенальті сильнішими були представники Сумщини - 3: 5, і «Вікторія» в фіналі другий рік поспіль. У минулому році, нагадаємо, наші стали чемпіонами України.

В іншому півфіналі «ЛНЗ-Лебедин» (Черкаська обл.) Обіграв 3: 1 «ВПК-Агро» (Шевченківка) з Дніпропетровщини, яка за рахунок домашньої перемоги 2: 0 вийшла в фінал.

Вирішальна зустріч відбудеться 29 червня в Києві на НТК ім. В. Баннікова. Початок матчу о 17.00.