Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині визначено 41 місце масового відпочинку на воді


ObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині визначено 41 місце масового відпочинку на водіНа сьогодні рятувально-водолазними службами області проведено заходи з обстеження та очищення від сторонніх предметів на 15 водних об’єктах. Робота в цьому напрямку триває

«Загальна площа перевірених водних об’єктів близько 7 тис. квадратних метрів. У Сумах повністю перевірений (1,5 тис. квадратних метрів) водний об’єкт у міському парку імені І.Кожедуба. Вперше за багато років також перевірено місце відпочинку біля Харківського мосту. Також за окремим графіком тривають перевірки власне за заявками суб’єктів господарювання, які мають водні об’єкти біля місць відпочинку», – зазначила виконуюча обов’язки директора обласного Департаменту цивільного захисту населення Тетяна Коськова.

Попри те, що розпочався літній період, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування міст Суми та Ромни, Буринського, Великописарівського, Глухівського, Краснопільського, Кролевецького, Сумського та Тростянецького районів досі не визначено жодного місця масового відпочинку на водних об’єктах.

Перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Акпєров прокоментував вищезазначену ситуацію як ухилення від відповідальності місцевої влади за тих, хто відпочиває під час літнього купального сезону.

Довідково: Департаментом цивільного захисту населення облдержадміністрації розроблено План організаційних і практичних заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах області під час літнього купального сезону 2019 року. Наразі в області тривають перевірки визначених місць масового відпочинку на водних об’єктах.

В області створено та діють 4 комунальні рятувально-водолазні служби, а саме: обласний комунальний заклад «Сумська обласна рятувально-водолазна служба»; комунальна установа «Сумська міська рятувально-водолазна служба»; комунальний заклад «Конотопська міська рятувально-водолазна служба»; комунальна установа «Шосткинська міська рятувально-водолазна служба», які пройшли атестацію в Міжвідомчій комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників (м. Київ) та готові до виконання завдань.

Добавить в:
 
 
Загрузка...