Главная страница » Новости » Город и регион » Капітальний ремонт будинків почнуть у Сумах (+відео)


ObyavaBilsheSumy705x80

Капітальний ремонт будинків почнуть у Сумах (+відео)Як повідомив сайт UA:Суми, у Сумах вивісили перші титульні списки цьогорічних капітальних ремонтів. Зокрема, щодо житла. Йдеться про 18 адрес, де за гроші платників податків Сум ремонтуватимуть багатоповерхівки, їхні дахи та мережі. Титульні списки ремонтів ліфтів, прибудинкових територій та доріг поки не показують - роботи з оновлення територій йдуть.

Найдорожчий ремонт буде на Лесі Українки, 14. Будинок оновлять за 950 тис. грн. Говорить мешканець багатоповерхівки Роман:

«Ніколи не робився ремонт. Оце, що пофарбовані стіни – це за наші гроші, ми складалися. Все».

По решті адрес – як зазначено у титульному списку ремонтів, сума витрат складе від 40 до 900 тис грн. Загальна вартість цьогорічних ремонтів житла сумчан (стін, мереж і дахів будинків оголошеного титульного списку) буде більше 9 млн грн. На що саме підуть ці кошти у департаменті інфраструктури міста нам пообіцяли відповісти о пів на третю, але до кінця робочого дня відповіді ми так і не почули. Так само ми не отримали відповідь, що саме на майже мільйон гривень зроблять у будинку на Лесі Українки, 14.

У розрізі територій, фракції «Свобода» дали 200 тис на ремонт житла, «За Україну!» -1 млн 100 тис грн., «Солідарність» отримала 1 млн 600 тис, «Батьківщина» – 2 млн 300 тис грн і 2 млн 800 тис грн візьмуть округи депутатів від «Самопомочі». 

Добавить в:
 
 
Загрузка...