Главная страница » Новости » Город и регион » До семи років засуджено сумчанина за замах на вбивство товариша
home


maket_banera3.jpg
ObyavaBilsheSumy705x80

До семи років засуджено сумчанина за замах на вбивство товаришаСумською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 54-річного жителя м. Суми, який намагався позбавити життя свого 39-річного товариша.

Трагедія сталась 7 липня 2018 року. Потерпілий у центрі міста зустрів свого знайомого К., який перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. Чоловік допоміг знайомому дійти до помешкання. Коли сп’янілий К. пішов у будинок відпочивати, його товариш залишився на подвір’ї. Через деякий час К. вийшов з будинку. З його слів, він побачив незнайомого чоловіка, який перебував на території його домоволодіння. К. стверджує, що не впізнав свого товариша, вирішив, що його хочуть пограбувати і завдав потерпілому три удари кухонним ножем у область тулуба. Чоловік отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Як повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Борис Рекуненко, за вироком суду першої інстанції від 22 квітня 2019 року обвинуваченого визнано винним за ч. 2 ст. 15/ч. 1 ст. 115 (закінчений замах на умисне вбивство) КК України та засуджено до 7 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в:
 
 
Загрузка...