Главная страница » Новости » Город и регион » Сумчани просять заборонити закупівлю дизельних автобусів для КП СМР "Електроавтотранс"
home


maket_banera3.jpg
ObyavaBilsheSumy705x80

Сумчани просять заборонити закупівлю дизельних автобусів для КП СМР "Електроавтотранс"Така петиція була подана до єдиного центру місцевих петицій. Дизельні автобуси призводять до забруднення повітря і несуть величезні збитки КП СМР Електроавтотранс.

Автор петиції, Володимир Дворниченко, пише: «Дизельні автобуси призводять до забруднення повітря і несуть величезні збитки КП СМР Електроавтотранс. Зважаючи на відсутність адекватного економічного обґрунтування при закупівлі дизельного транспорту для КП СМР Електроавтотранс та великої збитковості використання дизельних автобусів, що призводить до мільйонних збитків КП СМР Електроавтотранс які перерозподіляються на прибутковий електричний транспорт і призводять до неконтрольованого росту тарифу на перевезення, вимагаємо від депутатів СМР ЗАБОРОНИТИ закупівлю будь яких дизельних автобусів КП СМР Електроавтотранс і для КП СМР Електроавтотранс.»

Ознайомитися з петицією та підписати можна тут.

Добавить в:
 
 


Загрузка...