Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція Сумщини вкотре застерігає від шахраїв, які «переховуються» на сайтах оголошень
home


maket_banera3.jpg
ObyavaBilsheSumy705x80

Поліція Сумщини вкотре застерігає від шахраїв, які «переховуються» на сайтах оголошеньНезважаючи на численні застереження правоохоронців бути обачними з операціями купівлі-продажу в мережі Інтернет, 23-річний глухівчанин вирішив скористатись он-лайн послугами та натрапив на зловмисника-афериста.

Оголошення про продаж техніки чоловік знайшла на одному з відомих сайтів в Інтернеті. Ціна товару була значно меншою за ринкову, тож вигідна пропозиція одразу його зацікавила. Коли ж він вирішив зателефонувати за вказаним номером телефону та обговорити умови придбання товару, незнайомець забажав отримати завдаток у сумі 6 200 гривень. Він погодився. Та перерахувавши на його рахунок гроші,так званий продавець перестав виходити на зв'язок.

За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), в рамках якого ведуть пошуки зловмисника. Правоохоронці ж знову звертаються до громадян з проханням, не перераховувати завчасно гроші незнайомцям і розраховувались за товар лише після його отримання. В іншому разі ризикуєте втратити свої гроші.

Відділ комунікації поліції в Сумській області

Добавить в:
 
 


Загрузка...