Визначився другий претендент на «Кубок регіонів ФФСО»

На полі футбольного центру «Барса» у районному дербі два представники Сумського району - «Колос» з Северинівки та «LS Group»з Верхньої Сироватки - зіграли матч-відповідь ½-гої фіналу розіграшу «Кубка регіонів федерації футболу Сумської області».

Номінальні гості двічі забили в середині першого тайму. На початку другого тайму господарі скоротили відставання від суперника. На це «LS Group» відповів двома голами. В підсумку – 4:1 перемога верхньосироватскої команди в цій грі і 5:1 за сумою двох півфінальних поєдинків.

У фіналі «LS Group» 24-го листопада на полі «Альянс-Арени» у Байраці зіграє з «Вікторією» з Миколаївки.