Главная страница » Новости » Город и регион » Екологи СНАУ долучилися до загальнонаціональної акції
home


ObyavaBilsheSumy705x80

Екологи СНАУ долучилися до загальнонаціональної акції31 жовтня студенти 2 курсу магістратури Сумського НАУ спеціальності «Екологія» взяли участь у загальнонаціональній екологічній акції «Дуби Шевченка єднають Україну».

Цей захід очолив голова ГО «Екологи університетів», д.п.н, професор кафедри екології та ботаніки СНАУ Володимир Онопрієнко разом з працівниками природного заповідника "Михайлівська цілина". Акція була започаткована Міністерством екології та природних ресурсів України.

Метою цього руху є привернення уваги громадськості до захисту та збереження вікових дубів періоду життя Тараса Шевченка та висадження молодих дерев.

У рамках екологічної акції поблизу польового офісу ПЗ «Михайлівська цілина» в с. Великі Луки працівниками заповідника, студентами та викладачами Сумського національного аграрного університету було висаджено понад 3 десятки саджанців дуба черешчатого (Quercus robur L.).

Похмура та прохолодна погода аж ніяк не вплинула на настрій учасників акції. Екологічний день завершився еко-пікніком та приготованим на вогнищі смачним кулішем.

Добавить в:
 
 
Загрузка...