Главная страница » Новости » Город и регион » Студентка СумДУ представила Україну на міжнародному студентському конгресі в Македонії
home


ObyavaBilsheSumy705x80

Студентка СумДУ представила Україну на міжнародному студентському конгресі в МакедоніїСтудентка Сумського державного університету Анастасія Коротун стала єдиною від України учасницею міжнародного студентського конгресу «Investing in Youth for a Sustainable Future“, що проходив 4-5 жовтня на базі Міжнародного Балканського університету у місті Скоп’є, Македонія. Для участі у конгресі майбутня перекладачка отримала фінансування від Міжнародного Балканського університету та центру турецької культури в Македонії. Подія зібрала 80 студентів, магістрів та аспірантів із усього світу.

На конгресі Анастасія захистила свою дослідницьку роботу під назвою «Youth Participation in Peacebuilding. Hate off», в якій студентка розглянула питання ескалації конфлікту та його трансформації, розкрила тему структурного і культурного насилля, а також наголосила на важливості ролі молоді в розбудові миру.

Учасники конгресу мали змогу поспілкуватися з професорами із Македонії, Туреччини, Косово, Албанії та Італії. Окрім офіційної частини було розроблено культурно-розважальну програму, під час якої учасники ознайомилися з містом, традиціями, музикою та їжею, відвідали найвизначніші місці та поринули з головою в історію країни.

Добавить в:
 
 


Загрузка...