Главная страница » Новости » Город и регион » Кандидат на військову службу намагався підкупити психолога відділення з добору в Сумській області
home


autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

Кандидат на військову службу намагався підкупити психолога відділення з добору в Сумській областіУчора в управлінні Сумського прикордонного загону в рамках проведення прикордонним відомством антикорупційної акції «Захисти Україну та кордон від корупції!» було зафіксовано чергову спробу втягування персоналу Держприкордонслужби у протиправну діяльність.

Під час проходження тестування один із кандидатів на військову службу до лав Державної прикордонної служби України з метою подяки запропонував психологу відділення з добору в Сумській області Окремого регіонального центру комплектування м. Харків неправомірну винагороду в сумі 500 гривень, на що отримав категоричну відмову.

Наразі вартові кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення. До Сумського відділу поліції направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Добавить в:
 
 


Загрузка...