Главная страница » Новости » Город и регион » Кошти на лікування сумчанину збирали на благодійному концерті у Сумах (+відео)


autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

Кошти на лікування сумчанину збирали на благодійному концерті у Сумах (+відео)Як повідомив сайт UA:Суми, пісенно-поетичний концерт «Булат збирає друзів» відбувся у Сумах. Виступити на концерті запросили 20 виконавців та колективів.

“Відкриття сезону це завжди свято. Завжди цікаво і нашій місцеві публіці, й нашим гостям міста, а також нам самим, бо це і дає старт сезону. Ми зібрали найкращих виконавців й авторів, а також поетів для того щоб зробити благодійний вчинок”, – говорить співорганізатор Ігор Добровольський.

Цей захід благодійний. В скриньку охочі могли пожертвувати гроші на лікування сумчанина Володимира Угнічева.

«Так сталося, що до оселі нашого друга Володі Угнічева постукала біда. Хвороба. Звичайно, хочеться допомоги людині. Я обдзвонила і запросила практично всіх бардів, які сьогодні проживають у Сумах. Ніхто не відмовив», – Ольга Козаченко, співорганізаторка концерту та виконавиця.

Відвідало концерт близько двох сотень людей. За вечір зібрали майже дев’ять тисяч гривень, які перерахують на лікування Володимира.

Добавить в:
 
 


Загрузка...