Главная страница » Новости » Город и регион » Сумські продовольчі ринки та об’єкти роздрібної торгівлі перевірять на фальсифікат


autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

Сумські продовольчі ринки та об’єкти роздрібної торгівлі перевірять на фальсифікатУ Сумах згідно з Розпорядженням міського голови Олександра Лисенка створено робочу групу з проведення моніторингу об’єктів роздрібної торгівлі та продовольчих ринків, розташованих на території міста.

Члени робочої групи працюватимуть задля того, аби захистити права споживачів та не допустити фальсифікованих продуктів харчування у продаж.

До її складу увійшли заступник міського голови Ольга Волошина, начальник Сумського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олександр Хрін, фахівці відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Сумського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, а також правоохоронці.

Робоча група працюватиме до кінця серпня. За цей час мають здійснити моніторинг об’єктів роздрібної торгівлі та продовольчих ринків, розташованих на території міста, виявити факти реалізації фальсифікованого масла солодковершкового деякими підприємствами-виробниками, які на даний час не здійснюють виробничої діяльності, здійснити заходи, спрямовані на запобігання реалізації фальсифікованих продуктів харчування та провести інформаційно-консультативну роботу серед населення та суб’єктів господарювання в частині роз’яснення нормативно-правових актів України при реалізації продуктів харчування.

Інформація про результат роботи робочої групи до 1 вересня буде надана міському голові Олександру Лисенку та Головному управлінню Держпродспоживслужби в Сумській області.

Добавить в:
 
 


Загрузка...