Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині триває операція «Мігрант» - виявлено ще трьох «нелегалів»


autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині триває операція «Мігрант» - виявлено ще трьох «нелегалів»Правопорушниками виявились громадяни Республіки Молдови, Російської Федерації та Республіки Нігерії, які перебували на території України, не маючи на це жодних законних підстав.

В рамках проведення основного етапу операції працівниками кримінальної поліції ГУНП області спільно з працівники відділу організації запобігання нелегальної міграції, реадмісії та видворення УДМС області під час перевірки законності перебування іноземних громадян на території Сумської області, було виявлено трьох іноземців-правопорушників віком 26, 30 та 46 років. Останнім часом вони перебували на території Ямпільського, Роменського районів та в Сумах з простроченими документами на право перебування на території України.

За даними фактами на всіх «нелегалів» правоохоронці склали адмінпротоколи за ч.1 ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». Правопорушникам загрожує штраф у розмірі від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в:
 
 


Загрузка...