Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині 14% населення обрали свого лікаря (+відео)


autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині 14% населення обрали свого лікаря (+відео)Медреформа на Сумщині. Майже 14 відсотків населення області уклали декларації з лікарями. Це 150 тисяч громадян. Понад мільйон мешканців області обирають з майже 500 лікарів первинної ланки.

Понад 14 з половиною тисяч декларацій, 9 підрозділів та 50 лікарів – це результат роботи Центру первинної медико-санітарної допомоги №1. Стосовно ж другого центру, він наразі зареєстрований і чекає на ліцензію. Підписати договір із Національною службою здоров’я медичні заклади первинної ланки міста Суми планують до 15 серпня.

Фінансування медпрацівників первинної ланки з держбюджету триватиме до 1 січня 2019 року, далі кошти йтимуть від Національної служби здоров’я, якщо лікарні підпишуть із ними договори.

Нагадаємо, що договір із Національною службою здоров’я медичні заклади можуть підписати до 15 серпня, тоді з 1 жовтня лікарі первинної ланки ввійдуть у медичну реформу. Останній термін – листопад, тоді заклади фінансуватимуться з Національної служби здоров’я з 1 січня 2019 року. Декларації з лікарями пацієнти можуть підписувати і й пізніше цього терміну.

Добавить в:
 
 


Загрузка...