Збірна Сумщини зіграє з львів'янами

У суботу, 23-го червня, на столичному стадіоні імені Віктора Баннікова збірні Сумської та Львівської областей зустрінуться у фіналі "Кубку регіонів Федерації футболу України".

У другому відбірному етапі змагань футболісти Сумської області виступали у групі Б. Спершу сумчани з рахунком 2:1 перемогли команду Донецької області – голами у ворота донеччан відзначилися Олександр Боженко (з гри) та Ярослав Сидоренко (з пенальті). Наступного дня на стадіоні «Ювілейний» у Сумах вони зустрілися з командою Одеської області. В цьому матчі сумчани відкрили рахунок на 40-ій хвилині — відзначився Володимир Мостовий. На 51-ій хвилині перевагу господарів поля подвоївОлександр Боженко. Втретє м’яч побував у воротах колективу з Одещини після удару Валерія Іщенка на 67-ій хвилині. Свої ворота сумчани зберегли "сухими".

Склад збірної Сумської області: Єгор Синицин, Олексій Усатенко, Ярослав Сидоренко, Богдан Горох, Роман Жалдак, Денис Завгородній (усі – ФК «Альянс», Липова Долина), Євген Ругаль, Владислав Курило, Максим Піддубний, Дмитро Тарабара (всі – «Велетень», Глухів), Олександр Бокач, Богдан Білошніченко (всі – «Гранум», Сніжки), Артур Масло, Максим Кубай, Валерій Іщенко, Володимир Мостовий, Олександр Хомич, Максим Ващенко, Олександр Стрибак (усі – ФК «Тростянець»), Ян Осадчій, Дмитро Лойко («Агробізнес-TSK», Ромни), Олександр Боженко («Вікторія», Миколаївка).

Головний тренер збірної Сумської області Юрій Зінченко.