Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах працюватиме «мобільний соціальний офіс»


autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах працюватиме «мобільний соціальний офіс»Цієї п’ятниці, 18 травня, сумчани можуть звернутися за консультаціями до «мобільного соціального офісу».

Прийом громадян відбудеться у приміщенні відділення ПАТ КБ «ПриватБанк» за адресою: пр-кт М. Лушпи, буд. 22/1 з 10:00 до 12:00.

Під час роботи «мобільного соціального офісу» сумчани зможуть отримати консультації з питань соціального забезпечення та крім того, їм надаватимуть роз’яснення щодо призначення житлової субсидії за новими правилами, що вступили в дію з 1 травня 2018 року.

Мешканців консультуватимуть представники департаменту соціального захисту населення, Сумського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, міського центру зайнятості, КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня», міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області.

Добавить в:
 
 


Загрузка...