Черкаські медалі сумчан-каратистів

Збірна команда Сумської області стала п'ятою на 15-му чемпіонаті України з фунакоші шотокан карате, який відбувся в Черкасах. На рахунку команди 6 золотих, 9 срібних і 5 бронзових медалей.

Збірна команда Сумської області стала п'ятою на 15-му чемпіонаті України з фунакоші шотокан карате, який відбувся в Черкасах.

На рахунку команди 6 золотих, 9 срібних і 5 бронзових медалей.

Чемпіонами України в ката в різних вікових групах категоріях стали сумчани Марина Прокопенко (жінки 19 років і старше), Олександр Маленко(чоловіки 19 років і старше), Анастасія Даміко (дівчата 13-14 років) і Павло Онопрієнко (юніори 15-17 років).

У куміте на чемпіонських позиціях Артем Козачок (юнаки 13-14 років) і Кирило Остапенко (юнаки 9-10 років).

В «призах» завершили змагання Дмитро Сапіч, Артем Грищенко, Микита Цебіног, Станіслав Чалий (двічі), Андрій Ковальов, Єгор Панасюра, Микита Аншилін, Єгор Давидов, Данило Медведюк, Юрій Майфет, Олександр Малекно і команда юнаків 8-10 років в куміте.

Переможці представляють ДЮСШ "Авангард" Сумський держуніверситет і клуб "Суми-Терра". До чемпіонату спортсменів готували тренери Анатолій Лозовий та Віталій Гутенко.