Два матча – дві перемоги

Представники Сумщини у першій футбольній лізі перемогли суперників у чергових матчах чемпіонату. ПФК «Суми» вперше у весняній частині турніру зіграли на домашньому стадіоні.

Представники Сумщини у першій футбольній лізі перемогли суперників у чергових матчах чемпіонату.

ПФК «Суми» вперше у весняній частині турніру зіграли на домашньому стадіоні. На полі «Ювілейного» «містяни» приймали «Рух» з Вінників і перемогли суперника з рахунком 1:0 – на 53-тій хвилині ударом зі штрафного відзначився Ілля Коваленко. Рахунок міг бути і більшим, але на 75-тій хвилині матчу «містяни» не реалізували пенальті - Вадим Яворський не зумів переграти воротаря суперника.

Охтирський «Нафтовик-Укрнафта» приймав команду «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів. Завдяки голам Максима Коржа та Олега Баранніка охтирчани святкували домашню перемогу з рахунком 2:1. За рахунку 2:0 на користь «нафтовиків» гості скоротили відставання, але охтирчани втримали перемогу.

У турнірній таблиці «Суми» піднялись на одинадцяту сходинку, «Нафтовик» (незважаючи на перемогу) залишився на сімнадцятому місці.