Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах невідомі знищують сміттєві контейнери


autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах невідомі знищують сміттєві контейнериНевідомі руйнують контейнерні майданчики та ламають і крадуть баки для сміття, повідомив під час апаратної наради при в. о. міського голови директор ТОВ «А-Муссон» Олексій Олійник.

За його словами, на вихідних було вкрадено чотири нових контейнери, які щойно були встановлені. І це не єдина неприємність: було знято огородження з майданчика по вул. Прокоф’єва, перевернуто баки по вул. Троїцькій, підпалено сміття на майданчику по вул. Курській. Минулого тижня виявлено крадіжку 60 колес із баків, які поставили на майданчиках перед новим роком та опісля свят. Також з початку року спалено дев’ять баків-«дзвіночків», вартість кожного з яких становить 27 тис. гривень.

На питання в.о. міського голови Володимира Войтенка, що робить поліція у цьому напрямку, начальник сектору Сумського відділу поліції ГУНП в Сумській області Олександр Дідусьов повідомив, що відомство отримує звернення про пошкодження контейнерів, але сума збитків недостатня для відкриття кримінального провадження. І поки жодного порушника затримано не було.

Володимир Войтенко попросив правоохоронців посилити роботу у даному напрямку, а компанію «А-Муссон» та департамент інфраструктури міста опрацювати питання оптимізації кількості контейнерних майданчиків, адже є такі, де лише по два баки, це дозволить зменшити кількість ємностей для сміття і зберегти дорожнє покриття на прибудинкових територіях.

Добавить в:
 
 


Загрузка...