Главная страница » Новости » Город и регион » Сумські митники попередили спробу незаконного вивезення з України партії медпрепаратів (+фото)


autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

Сумські митники попередили спробу незаконного вивезення з України партії медпрепаратів (+фото)Днями, на митному посту «Білопілля» працівники Сумської митниці ДФС разом зі співробітниками Служби безпеки України затримали громадянина України, який намагався перевезти медичні препарати. Під час здійснення митного контролю було знайдено анаболічні засоби для системного застосування «Nandrolone Dekanoate» та «Methandienon». Виявлені предмети знаходилися у сумці з особистими речами. Про наявність даних предметів правопорушник не вказав у митній декларації та не заявив усно. Медичні препарати вилучено.

Також, на митному посту «Бачівськ» було знайдено порошкоподібну речовину білого кольору у громадянина України. Чоловік намагався перевезти наркотичний засіб через митний кордон України разом з особистими речами. Правопорушник зазначив, що знахідка є амфетаміном і використовується для власного вживання. Речовину вилучено і відправлено на експертизу.

За даними фактами складено протоколи про порушення митних правил, передбачених статтею 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».

Добавить в:
 
 


Загрузка...