autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

«Ремпейдж»

Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик
В головних ролях
Двейн Джонсон, Джо Манганьелло, Наомі Харріс, Джеффрі Дін Морган, Джейк Лесі, Марлі Шелтон, Джек Куейд, Бріенн Хілл, Метт Джералд, П.Дж. Бірн
Режисер
Бред Пейтон
Сценарій
Карлтон К'юз, Райан Кондал
Прокат
З 12 квітня 2018, орієнтовно по 02 травня 2018
Прокат у технології IMAX орієнтовно
До 25 квітня 2018
Прокат у технології 4DX орієнтовно
До 02 травня 2018
Прем'єрний період орієнтовно
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16+

Приматолог Девіс Окойе (Двейн Джонсон) займається боротьбою з браконьєрством. Йому складно знайти спільну мову з людьми, тому найкращий його друг – це горила на ім'я Джордж. Хтось винаходить страшний вірус і заражає їм Джорджа, а разом з ним вовка і крокодила. Тварини виростають до небувалих розмірів, без причин впадають в лють і їх неможливо зупинити. Руйнуючи все на своєму шляху, троє звірів створюють хаос по всій північній Америці. Девіс більше будь-кого зацікавлений в тому, щоб знайти антидот. Він не просто прагне врятувати планету від руйнувань, він хоче повернути свого кращого друга. Ну і непогано було б зрозуміти хто ж винайшов цей вірус.

Фантастичний бойовик «Ремпейдж» за мотивами популярної однойменної аркадної гри з'явиться завдяки режисеру Бреду Пейтону(«Розлом Сан-Андреас»). Ще в 2009 році студія Warner Bros. викупила права на екранізацію гри. Про роботу над проектом оголосили в 2011 році. Над сценарієм працювали Райан Кондал, Карлтон Кьюз та Райан Інгл. До зйомок приступили в квітні 2017.

Добавить в:
 
 


Загрузка...