Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумській міськраді під час наради затримали нетверезим головного лікаря Сумської клінічної лікарні №4 (+відео)


autolombard
ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумській міськраді під час наради затримали нетверезим головного лікаря Сумської клінічної лікарні №4 (+відео)Під час наради у міській раді, де обговорювали будівництво медичної амбулаторії на Добровільній, затримали головного лікаря четвертої Сумської клінічної лікарні у нетверезому стані.

Результат експертизи, яку провели у наркодиспансері, показав перевищення мінімально допустимої похибки спочатку у 4, а потім у 3 рази.

Наразі на головного лікаря склали адмінпротокол – за перебування на роботі у нетверезому стані. Санкція статті передбачає штраф до 75 грн.

"Притягнення чи не притягнення до адміністративної відповідальності не підставою для звільнення від дисциплінарної відповідальності. Сьогодні мною було підготовлено службову записку на ім’я в.о. міського голови, в якій я прошу у зв’язку з викладеними обставинами достроково розірвати контракт із головним лікарем", – зазначив Максим Галицький, заступник Сумського міського голови.

Тарас Стефаник займає посаду головного лікаря четвертої Сумської міської клінічної лікарні з квітня 2014-го року.

Добавить в: