Дві поразки українок у Берліні

В Берліні триває чемпіонат світу з індорхокею. Напередодні у матчі групового турніру зустрічались команди України (яка складається з вихованок сумського хокею) та Німеччини.

Рахунок на третій хвилині відкрили господарки майданчику. В середині першої половини гри німкені подвоїли перевагу. З таким рахунком команди пішли на відпочинок. А на другій хвилині другого тайму німкені двічі змусили українок дістати м’яча з сітки воріт. Переломити хід поєдинку підопічні Світлани Макаєвої не змогли і пропустили ще двічі.

Після поразки від команди Німеччини жіноча збірна України програла збірній Намібії. Українки двічі відігравались по ходу зустрічі (завдяки голам Яни Ворушило та Марини Хілько), але програли (2:3) пропустивши вирішальний м’яч на останній хвилині гри .

Сьогодні українки в останньому матчі в групі зіграють з командою Чехії.