Главная страница » Новости » Фото и Видео » "Океан" эмоцій в Сумах (народна новина)


ObyavaBilsheSumy705x80

"Океан" эмоцій в Сумах (народна новина)


Почну з емоцій, бо у не профессіонала вони – основне в плані оцінки рівня. Мені ніколи не подобався власне Вакарчук. Ну, розумієте, я ще досі вважаю, що сину представника вищих кругів „культурних” міністерств дещо легше пробится, особливо у шоу-бізнесі. Окрім того, вади у прононсі теж не спонукають мене заслуховуватися таким співаком. Але те, що я бачив на концертах „Океана”, переконало мене у протилежному.
Схоже, хлопці мають гарну команду, гарну програму і – як завжди- відіграли живий концерт майже не схибивши. Як на мене, краще нехай виконавець на концерті десь „не попаде”, ніж слухати його запис(мінусовку), вдаючи, що це – концерт, а не пантоміма)))))

Перед концертом Вакарчук був у гостях на ФМ-ці. Ніякої „зірковості”, дуже простий у спілкуванні та ще одна деталь. Автограф, який він залишив, був написаний двома руками. Не в тому сенсі, що (як часто буває на гастролях) було важко писати однією рукою, а втому, що половина тексту була написана лівою рукою, а інша – правою. Здається, такі люди зовуться амбівалентними і вважається, що вони – обдаровані. У нашому випадку – згоден на всі 100 з таким „вважанням”.

Не буду. Власне, вдаватися у тонкощі дискографії та інше, бо – ще раз повторюсь – я не співак. Розділемо на „сподобалося” та „не дуже”
То ж, що сподобалося?
Сподобалося те, що охорона була майже без роботи. Хоча і можна було купити пива або ще чогось, я не бачив тих, хто „випадав” із крісел.Публіка, як на мене, була дещо подоросліше ніж я очікував. Відіграли чесно 2 години, ніяк не менше та не забули „особливості” нашого міста.

Заспівали пісню, яку – за словами самого Вакарчука – було написано в одному із готелів сум та – ще б пак – „Зелені очі”.

Звичайно, без „ Я так хочу до тебе” теж не обійшлося. І саме за цю пісню – окреме „дякую”.
Гарна вона чи ні – питання риторичне і кожному на свій смак. Радує те, що текст український. Я в тому плані, що для Сум – дуже український.
І саме в цій пісні „ Ся дивлю” зазвучало багато краще ніж „дивлюся”. І така мова - вона і є, співуча та лагідна українська.
А що до „ не сподобалося” – тут нічого і немає)))) Ну, спізнилася зірка на концерт, так що поробиш, зірка. Ну, чується, що багато слухали хлопці з „океану” Депеш Мод, Айрон Мейден” і не тільки їх. Так і то добре. Все-таки краще, ніж слухали б попсу))))

Так що, чекаю нового концерту Океану. І сподіваюсь, що пісні їхні так і будуть брати мене за серце.

Автор - Євген Ч.
Фото - Ірини Р.
А этот автограф Вакарчук оставил после эфира на радио. Специально для "Топ-радио"


Примечание редакции Gorod.sumy.ua

Вы тоже можете стать автором статей нашего портала!
Присылайте новости, события, репортажи, о которых хотите поведать миру на электронную почту gorod.sumy@gmail.com

Подробнее читайте в разделе «Народная новость»
 

Добавить в:
 
 
Загрузка...